مادر سلام

قوانين و مقررات مادر سلام

 • 1 ) مسئوليت ثبت اطلاعات غلط از جمله اطلاعات تاريخ بارداري ، تاريخ تولد، اطلاعات مربوط به سوابق بيماريهاي مادر و... برعهده کاربر مي باشد. ثبت اطلاعات غلط، نتيجه پيامک هاي دريافتي را تحت تأثير قرار داده و ممکن است شما را دچار مشکلاتي نمايد.
 • 2) پس از تکميل فرايند ثبت نام، امکان ويرايش اطلاعات و بازگرداندن وجه پرداختي وجود ندارد.
 • 3) در هر مرحله زماني، شما مي توانيد با ارسال عدد 0 به شماره 10000018750692 به طور کلي ارسال پيامک را متوقف نماييد.
 • 4) در هر مرحله زماني، شما مي توانيد با ارسال عدد 1 به شماره 10000018750692 به سيستم اعلام نماييد که زايمان داشته ايد و پيامک هاي بعد از زايمان به گوشي شما ارسال گردد.
 1. هر کاربر که در مادر سلام ثبت نام می کند بدین معنی می باشد که قوانین و مقررات شرکت در برنامه مادر سلام ، منشور حقوق بیمار و منشور حقوق پزشکان را پذیرفته است .
 2. تمامی اطلاعاتی که افراد در فرم ثبت نام و یا ارسال اطلاعات تکمیلی و یا مشاوره های پیامکی بیان می کنند طبق سوگند نامه پزشکی و منشور حقوق بیمار ، نزد مادر سلام محفوظ و محرمانه می باشد و مادر سلام متعهد می شود از آنها بجز در جهت ارائه سرویس بهتر و مشاوره سلامتي برتر به خود بیمار استفاده دیگری نکند (کنترل محتوا به دستور مراجع قانونی در موارد خاص مستثنی است)
 3. لذا در صورت بروز مشکل در آشکار شدن اطلاعات پزشکی این مهم از طرف مادر سلام نمی باشد و کاربر در اختیار گذاشتن این اطلاعات را به مادر سلام پذیرفته است .
 4. متخصصان و پرسنل پاسخگوی مادر سلام تحت تایید سازمان نظام پزشکي ایران می باشند و در صورت بروز مشکل در ارتباط کاربری که در مادر سلام ثبت نام کرده است مسئولیت عواقب آن را به عهده میگیرد.
 5. تمامی هزینه های دریافتی از کاربران مادر سلام فقط صرف اطلاع رسانی ، خدمات مشاوره و پاسخگویی ، و حق عضویت وی خواهد شد و هیچ هزینه اضافی دیگری از شخص دریافت نخواهد شد ، لذا کاربر حق استرداد آنها را پس از پرداخت نخواهد داشت .
 6. منابع اطلاعات پزشکی مادر سلام از منابع معتبر مورد تایید وزارت بهداشت می باشد ، در صورتی که کاربر با این اطلاعات مخالف و یا نظر دیگری داشته باشد ، مادر سلام تمامی این اطلاعات را به آن منابع تایید شده ارجاع می دهد
 7. تمامی اطلاع رسانی و مشاوره مادر سلام حکم مشاوره پزشکی را داشته و هیچ استنادی برای معاینه و تجویز دارو را ندارد ، مادر سلام صرفا اطلاعات کلی را راجع به موضوع مورد نظر کاربر در اختیار وی قرار می دهد ، و برای تصمیم گیری و تجویز دارو و یا هر عملی که نیاز به مراجعه پزشک دارد ، مورد استناد نمی باشد ، در تمامی موارد کاربر پس از مطالعه توصیه های مادر سلام و یا مشاوره با وی باید جهت تصمیم گیری نهایی به پزشک مراجعه کند .
 8. مادر سلام مي تواند هر قسمتي از اين قوانین و مقررات را در هرموقع بدون اطلاع قبلي تغيير دهد. متن قوانین و مقررات هميشه برروي سايت قابل مشاهده است. درصورتيکه در هر زماني با اين قوانین مخالف بوديد مي توانيد عضويت خود را با ارسال عدد 0 به شماره 10000018750692 لغو کنيد.