شما به عنوان عضو میهمان ثبت نام می کنید!

ثبت اطلاعات مادر باردار :

مادر گرامي; به منظور خريد بسته پيامکي مادر باردار، فرم ذيل را تکميل و با پرداخت هزينه مربوطه (که اين هزينه بر اساس تعداد روزهاي باقيمانده تا زايمان شما محاسبه مي گردد) از خدمات مشاوره پيامکي بهره مند گرديد. پيامک هاي سامانه مادر سلام، از روز ثبت نام، تا 3 ماه پس از زايمان، به گوشي تلفن همراه شما ارسال مي گردد. اين پيام هاي هوشمند، با توجه به وضعيت سلامتي مادر باردار و با نظارت گروهي از پزشکان متخصص، ارسال مي گردند.

تکميل کردن قسمت هاي ستاره دار، اجباري ست.
اينجانب قوانین و مقررات سامانه مادر سلام را مطالعه نموده و کليه موارد آن را قبول مي نمايم.


روش توقف دريافت پيامک:
با ارسال عدد 0 به شماره 10000018750692 ارسال پيامک مشاوره بارداري به شماره همراه شما متوقف مي گردد.
روش اعلام زايمان:
در صورت انجام زايمان قبل از 9 ماهگي، عدد 1 را به شماره 10000018750692 ارسال نماييد تا از آن پس، پيامک هاي مشاوره بعد از زايمان(پيامک هاي کودک داري) به گوشي شما ارسال گردد. در غير اينصورت سيستم به صورت اتوماتيک پس از 9 ماه و 9 روز از تاريخ بارداري، پيامک هاي مشاوره بعد از زايمان را به گوشي شما ارسال مي نمايد.

توصیه های تغذیه مادران و معرفي دارو های مفید

روش تغذیه، موادغذایی مفید برای مادر و کودک و توضیح تاثیر آنها، مشاوره مصرف دارو های مورد نیاز مادران، همه و همه در زمان مناسب بیان می شود.

روش هاي زيبايي و تناسب اندام مادران باردار

هر مقطعي از زندگي زيبايي هاي خاص خود را دارد پس با برنامه ورزشي و تناسب اندام در بارداري ، پيشنهاد لباس هاي زيبا و مناسب بارداري و استفاده از کرم هاي مخصوص و لوسيون ها با مادر سلام همراه باشيد.

يادآوري و برنامه ريزي مراجعات پزشکي و سونوگرافي

با مادر سلام ديگر نگران فراموش کردن مراجعات پزشکي و يا موعد هاي سونوگرافي نيستيد ، همه آنها در هفته مربوطه به شما يادآوري مي شود .

تمامي آمادگي ها براي يک بارداري ايده آل

مادر سلام شما را از قبل بارداري حمايت مي کند ! از پيشنهاد داروهاي مفيد براي بارداري گرفته تا برنامه هاي ورزش و تناسب اندام ، توصيه هاي پزشکي و روانشناختي براي آمادگي والدين و هر آنچه که براي يک بارداري ايده آل بايد بدانيد ، براي شما پيامک مي شود.

چکيده بهترين مطالب سايت ها و مجلات پزشکي

با مادر سلام ديگر نيازي به جستجوي اطلاعات مورد نياز دوران بارداري و پس از آن در سايت هاي اينترنتي و مجلات نداريد ، تمامي اطلاعات و توصيه هاي پزشکي ويژه هر روز 9 ماه بارداري برايتان پيامک مي شود .

مراقبت هاي مادر و کودک و يادآوري واکسن ها

مادر سلام پس از زايمان نيز همراه شماست ! مراقبت هاي مادر پس از زايمان تا سه(3) ماه و تمامي توصيه هاي مراقبت هاي کودک و برنامه واکسيناسيون مرحله به مرحله در زمان مناسب براي شما پيامک مي شود .